Fakultet pedagoških nauka

FAKULTET PEDAGOŠKIH NAUKA UNIVERZITETA U KRAGUJEVCU, JAGODINA Milana Mijalkovića 14, 35000 Jagodina, Tel/Faks: +381 (0)35 8223-805, Tel: +381 (0)35 8222-262

STRUČNI SKUP – VEŠTINE RUKOVOĐENjA U OBRAZOVANjU

Centar za inovacije i razvoj kurikuluma Fakulteta pedagoških nauka u Jagodini, u saradnji sa Školskom upravom u Jagodini, OŠ „Rada Miljković“ u Jagodini i Društvom učitelja Jagodina, organizovao je stručni skup 12. oktobra 2023. na temu: Veštine rukovođenja u obrazovanju.

Na ovom stručnom skupu prisustvovali su učitelji iz osnovnih škola iz Jagodine i drugih gradova Srbije, kao i rukovodioci obrazovnih ustanova.

Veoma interesantno i interaktivno predavanje o aktuelnim temama i problemima rukovođenja u obrazovanju održala je prof. dr Biljana Stojanović.