СОЛИДАРНОСТ И ХУМАНОСТ У ВРЕМЕНУ КРИЗЕ

Доцент на Факултету педагошких наука у Јагодини, др Ненад Стевановић, објавио је на Фејсбук профилу да поклања свој стари лаптоп рачунар “сиромашном ученику или ученици за он-лине наставу и друге потребе.“ Овај несвакидашњи хуманитарни гест изазвао је пажњу јавности и позитивне реакције на друштвеним мрежама.

Његов поступак и апел који је упутио појединцима и предузетницима на друштвеним мрежама да се прикључе и донирају своју IT опрему сиромашним ученицима, пренела је и државна телевизија у најгледанијој информативној емисији, Дневник 2.

Прикључимо се овом апелу уколико смо у могућности и наставимо са солидарношћу и хуманошћу у кризним временима!