Реализоване радионице у оквиру пројекта Суперхероји и моћна наука 2022

Студенти Факултета педагошких наука у Јагодини, 24. маја, у вртићу Бамби, реализовали су  радионице у оквиру пројекта Суперхероји и моћна наука 2022 који је подржан и финансиран од стране Центра за промоцију науке Републике Србије. Деца су кроз различите СТЕАМ активности, у оквиру радионица, истраживали законитости природних наука на којима се заснивају моћи суперхероја. Реализацијом радионица, студенти су имали прилику да кроз пројектне активности, засноване на интегративном СТЕАМ приступу подстичу радозналост и интересовање деце за истраживање и пручавање научних садржаја.

Организатори и реализатори радионица: асистент Недељко Милановић, асистент Андријана Милетић и студенти четврте године основних академских студија смер Васпитач у предшколским установама.