Међународна ноћ квиза за будуће учитеље

Будући да је међународна димензија у образовању будућих учитеља веома битна за професионални, као и лични развој студената, Факултет педагошких наука им својим учешћем у бројним међународним пројектима, међу њима и учешћем у LiMa – пројекту, отвара путеве и пружа могућности да проширују своја знања и размењују искуства у својој обасти.

У склопу LiMa (Lehramt International in Marburghttp://www.uni-marburg.de/en/zfl/lima) пројекта организован је међународни онлајн квиз који је одржан 17. маја 2022. године у 18 часова.

Студенти Факултета педагошких наука су имали прилику да се упознају и учествују у квизу знања са студентима универзитета у Румунији, Португалу, Пољској и Немачкој.  Опуштена и забавна атмосфера допринела је да се студнети брзо и лако повежу са осталим студентима и размене искуства и знања о својим земљама и њиховим образовним системима.