СТУДЕНТИ И ПРОФЕСОРИ ФАКУЛТЕТА ПЕДАГОШКИХ НАУКА У ПРОЈЕКТУ “ЗАСТАВО МОЈА“

Студенти и професори Факултета педагошких наука су учешћем у пројекту „Заставо моја“ обележили су годишњицу пробоја Солунског фронта и Дан српског јединства, слободе и националне заставе.

Песму Лазе Костића отпевали су и оживели професори и студенти певачи са свих факултета за образовање учитеља и васпитача у Републици Србији и Републици Српској, Факултета уметности у Звечану и Факултета музичке уметности у Београду. Музика: проф. др Биљана Павловић (Учитељски факултет у Призрену – Лепосавић).

Учесници са Факултета педагошких наука у Јагодини у овом пројекту: професорке Јелена Гркић Гинић и Милица Станковић и студенткиње, чланице хора Факултета, Сандра Грујић и Ања Арсенијевић.

Спот је снимљен 2022. године у нашим манастирима и на Косову и Метохији.