ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ОТВАРАЈУ СВА ВРАТА – КЉУЧ ЈЕ У РУКАМА НАШИХ НАЈБОЉИХ СТУДЕНАТА

У оквиру програма стручне праксе, који реализује светска омладинска организација “AIESEC”, наш студент МАС Стефан Љубомировић тренутно обавља стручну праксу у Шпанији, надомак Валенсије.

Ова стручна пракса, у трајању од три месеца, обухвата наставне активности, поучавање енглеског језика и других наставних области на енглеском језику, али и ваннаставне активности са децом које такође подразумевају коришћење енглеског језика са децом у свакодневним ситуацијама.

Поучавајући ученике из Шпаније и Марока, заједно са учитељима из Америке, Канаде, Велике Британије и Бразила, Стефан говори да су знања која је стекао на Факултету педагошких наука у Јагодини итекако корисна и применљива у раду са децом и у иностранству.