ЗАПАЖЕН РЕЗУЛТАТСКИ УСПЕХ СТУДЕНАТА ФПНЈ НА УЧИТЕЉИЈАДИ

Студенти Факултета педагошких наука из Јагодине претходног викенда боравили су на Златибору такмичeћи се у неколико спортских дисциплина, у мушкој и женској категорији, на највећем спортском такмичењу „УЧИТЕЉИЈАДИ“, којa окупља студенте свих педагошких и учитељских факултета.

Остварен је запажен резултатски успех студената ФПНЈ-а: прво место у одбојци (мушка конкуренција), прво место у стоном тенису (женска конкуренција), друго место у стоном тенису (мушка конкуренција), друго место у фудбалу (женска конкуренција), друго место у кошарци (женска конкуренција), друго место у шаху (женска конкуренција) и треће место у шаху (мушка конкуренција).

Према резултатима такмичења наши студенти остварили су друго место у ЕКИПНОМ пласману али и поред одличних резултата, студенти нашег факултета, на спортским такмичењима и ван њих, у периоду слободног времена, били су пример другарског односа, фер-плеја, пристојног навијања и понашања као и срчаног односа према дресу и бојама факултета који представљају.

Свим учесницима честитамо на одличним и заслуженим резултатимa!