СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ СТУДЕНАТА ПРВЕ ГОДИНЕ И ДОДЕЛА ИНДЕКСА

На Факултету педагошких наука у Јагодини данас је одржана свечана додела индекса студентима прве године.

“Све је било другачије претходних неколико година, а сада смо ево, поново на окупу, у нади да ћемо успети да се вратимо животу који познајемо и који смо прижељкивали већ помало уплашени, хоћемо ли га уопште поново дочекати. Отуда вас са радошћу поздрављам и надом да ћемо у годинама које следе и које ћемо поделити под овим кровом здања, успети да надокнадимо дане изгубљеног дружења, радости учења у живим сусретима, безбрижност окупљања на музичким, спортским и осталим дешавањима којих смо се клонили у страху за здравље и живот“, рекла је проф. др Виолета Јовановић, декан Факултета педагошких наука у Јагодини.

Бруцошима су се потом обратили Снежана Вукашиновић, заменица градоначелника града Јагодина, и Снежана Алексић, председник Студентског парламента Факултета педагошких наука.

Уживо су наступили чланови оркестра Факултета педагошких наука у Јагодини.