СТУДЕНТСКА ОРГАНИЗАЦИЈА ФПНЈ ОБЕЗБЕЂУЈЕ БЕСПЛАТНЕ ОБРОКЕ ЗА НАЈУГРОЖЕНИЈЕ ГРАЂАНЕ ЈАГОДИНЕ

Студентска организација Факултета педагошких наука у Јагодини, покренула је хуманитарну акцију припреме и достављања хране старијим лицима и најугроженијим грађанима Јагодине.

Покретачи ове иницијативе су Душан Марковић, председник омладинске организације БУНТ, Ненад Илић, председник Студентске организације Факултета педагошких наука у Јагодини и Никола Павићевић, власник угоститељског објекта који је прилагођен за припрему хране.

Они су посредством медија упутили апел предузећима и појединицима да донирају новац или намирнице и на тај начин им помогну да наставе са овом хуманитарном акцијом.

Председник Студентске организације Факултета педагошких наука у Јагодини, Ненад Илић, истакао је да је „немерљив осећај када човеку на петом спрату који уопште не може да се креће, донесете топли оброк и помогнете у ономе што вас тај дека замоли да учините. То су ствари које нас покрећу, и то је оно што нас бодри да наставимо са радом и залагањем“.

Донације у новцу можете уплатити на рачун:
Студентска организација Факултета педагошких наука
Милана Мијалковића 14, Јагодина
Број рачуна: 330-19000812-91 (без позива на број)
Сврха уплате: донација за студентску кухињу

Уколико желите да донирате намирнице, можете позвати Ненада Илића на број: 063 760 148 1.