СТУДЕНТКИЊА ФПНЈ НА МАСТЕР СТУДИЈАМА У АМЕРИЦИ

Студенткиња Факултета педагошких наука, Миња Петровић, после завршених основних студија у Јагодини, уписала је мастер студије на Универзитету Индијана у САД.

У видео обраћању за Алумни клуб ФПНЈ, она је говорила о својим искуствима у вези са студирањем у Америци, а присетила се и позитивних искустава са основних академских студија на Факултету педагошких наука у Јагодини.

Алумни клуб ФПНЈ је сервис који је првенствено намењен комуникацији студената који су дипломирали, мастерирали, докторирали или још увек студирају на Факултету педагошких наука Универзитета у Крагујевцу у Јагодини.

Клуб својим члановима омогућава повезивање, одржавање и поспешивање комуникације, једноставније организовање јубиларних састанака, али и унапређивање и размену професионалних, стручних и практичних знања и искустава.

Очекујемо да нам свршени студенти дају информације о квалитету образовања које су стекли на Факултету педагошких наука.