СТРУЧНИ СКУП – ВЕШТИНЕ РУКОВОЂЕЊА У ОБРАЗОВАЊУ

Центар за иновације и развој курикулума Факултета педагошких наука у Јагодини, у сарадњи са Школском управом у Јагодини, ОШ „Рада Миљковић“ у Јагодини и Друштвом учитеља Јагодина, организовао је стручни скуп 12. октобра 2023. на тему: Вештине руковођења у образовању.

На овом стручном скупу присуствовали су учитељи из основних школа из Јагодине и других градова Србије, као и руководиоци образовних установа.

Веома интересантно и интерактивно предавање о актуелним темама и проблемима руковођења у образовању одржала је проф. др Биљана Стојановић.