STREAM РАДИОНИЦА СА ПРОФЕСОРИМА ФПНЈ

Чланови тима Факултета педагошких наука предвођени проф. др Карлис Вомак-Вин са Универзитета у Северној Џорџији вредно су радили протекла три месеца на пројекту LET’s STREAM који се реализује уз подршку Регионалне канцеларије за унапређење енглеског језика и Амбасаде Сједињених држава. Циљ пројекта је дизајнирање онлајн STREAM курса намењеног учитељима, васпитачима и наставницима, а упис заинтересованих полазника планиран је за јесен 2024.
Завршна етапа пројекта обухватила је СТРЕАМ радионицу кроз коју су се наставници ФПНЈ упознали са могућностима примене елемената роботике, технологије и инжењерства у раду са студентима и децом млађег школског узраста.