ПРОФЕСОРИ ФАКУЛТЕТА ПЕДАГОШКИХ НАУКА У ТУРСКОЈ – РЕАЛИЗОВАЊЕ ЕРАЗМУС+ МОБИЛНОСТИ

Професори Факултета педагошких наука у Јагодини, проф. др Ненад Вуловић и асист. др Милан Миликић, у оквиру пројекта међународне размене и мобилности наставника ЕРАЗМУС+ боравили су у Мерсину од 19. до 24. августа 2023. године. У оквиру пројекта Out and about – Developing Functional Knowledge through Outdoor Learning професори су припремили и реализовали радионице на тему амбијенталне наставе и могућности њене имплементације у раду са ученицима основношколског узраста. Одржане радионице део су пројектних активности које Факултет педагошких наука као партнерска институција континуирано спроводи заједно са основном школом „Олга Милошевић“ (Смедеревска Паланка, Србија), основном школом „Dr. Kamil Tarhan Ilkolulu“ (Мерсин, Турска) и Центром за стручно усавршавање „ROBOLAND“ (Серес, Грчка).