Предавање професора Андора Пајрока о сарадњи у оквиру Еразмус + програма и могућностима студентских размена

Факултет педагошких наука у Јагодини у оквиру  Еразмус + програма  организује за студенте Факултета предавање на тему Erasmus+ могућности и понуда студијских програма на Високој школи у Баји, Мађарска, 12. децембра 2019. године, у 14:00 часова, у читаоници Факултета педагошких наука у Јагодини.

Циљ предавања је промовисање програма студентских размена са Високом школом Етваш Јожеш у Баји и упознавање са процесом пријављивања. Предавање ће одржати професор Андор Пајрок,  институционални координатор за Еразмус+ програм са Високе школе Етваш Јожеш у Баји, Мађарска. Том приликом студенти Универзитета у Крагујевцу имаће прилику да се информишу о свим релевантним аспектима мобилности.

Очекујемо Вас!