Позив за пријаву студената за учешће у Еразмус+ комбинованом интензивном програму (BIP)

Назив програма је „NEW CHALLENGES  IN CROSS-CULTURAL COMMUNICATION AND EDUCATION“ („Нови изазови у међукултуралној комуникацији и образовању“). Организатор овог програма је Универзитет у Печују, Факултет културолошких студија, образовања и регионалног развоја у Печују (Мађарска) док су партнерске институције: Универзитет у Крагујевцу – Факултет педагошких наука у Јагодини и Универзитет у Осјеку, Факултет за одгојне и образовне знаности (Хрватска).

Еразмус+ комбиновани интензивни програм – Blended Intensive Program (BIP) је нови програм Еразмус мобилности који подржава комбиновану (blended) мобилност студената. У оквиру ове мобилности, студенти ће похађати део овог програма виртуелно, путем дигиталних алата, a други део ће се реализовати физичким присуством на институцији организатора програма.

На конкурс се могу пријавити студенти свих нивоа студија Факултета педагошких наука у Јагодини и Педагошког факултета у Ужицу.
Више о пријави на линку https://kg.ac.rs/vest.php?vest_je=3563.

Рок за пријаву кандидата је 20. фебруар 2022. године.