ОБРАЗОВНЕ РАДИОНИЦЕ ЦЕНТРА ЗА ПРОМОЦИЈУ НАУКЕ ФПНЈ

Наредна радионица Уметнички кроз науку о суперхеројима у оквиру пројекта „Суперхероји и моћна наука“ Центра за промоцију науке ФПНЈ биће одржана 12. марта, са почетком у 10 часова на Факултету педагошких наука.

Ученици петог разреда ОШ „17. oктобар“ ће се путем мултимедијалних садржаја  упознати са елементима роботике и конструкторског моделовања, а кроз активност по STEAM моделу ученици ће самостално конструисати механичку роботску шаку и испитивати механичке и физичке карактеристике материјала за израду штита или оклопа.

Реализатори радионице биће Јелена Живановић и Александра Шућур, студенткиње IV године основних академских студија студијског програма Учитељ.

Предметни наставници, аутори и организатори радионица:

Доц. мр Милош Ђорђевић
Асс. Јована Ђорђевић