КАКО СЕ НА НАШЕМ ФАКУЛТЕТУ УЧИ О СИСАРИМА?

У сарадњи са удружењем „Медокс“, које на Буџином брду у Јагодини одржава коњушницу у којој живе липицанери, понији, али и пси и мачке, студенти Факултета педагошких наука овде волонтирају око свих послова.
Касније своја непосредно стечена сазнања о животу сисара преносе својим колегама у оквиру редовне наставе на Факултету, под менторством предметних професора.
Ово је један изузетно значајан искорак у настави, али је пре свега реч о уживању.
Позивамо све заинтересоване студенте да се прикључе свим ваннаставним и занимљивим наставним активностима!