VII ОКРУЖНИ СТРУЧНИ СКУП МЕДИЦИНСКИХ СЕСТАРА ПУ СРБИЈЕ НА ФАКУЛТЕТУ ПЕДАГОШКИХ НАУКА

Имали смо то задовољство да је у суботу, 30. марта, у просторијама нашег Факултета одржан велики стручни скуп медицинских сестара ПУ Србије који је посетило 150 медицинских сестара васпитача из нашег округа. Тема скупа била је Игра као основ развијања и испољавања свих димензија добробити детета.
Скуп су поздравили представница Министарства просвете, представници града Јагодина, као и декани Факултета педагошких наука и Факултета медицинских наука Универзитета у Крагујевцу.
Организатор овогодишњег скупа је Савез удружења медицинских сестара предшколских установа Србије и Удружење медицинских сестара ПУ шумадијско-поморавског региона, а домаћин ПУ Пионир Јагодина.