Васкршњи час на Факултету педагошких наука

У петак, 30. марта 2018, Факултет педагошких наука угостио је јагодинске ученике, њихове вероучитеље и учитеље на већ традиционалном Васкршњем часу.

Као и претходних година, активности са ученицима одржали су студенти завршних година студија под менторством својих професора и асистената. Активности су обухватиле корелацију садржаја предмета Српски језик и књижевност и Музичка култура и Свет око нас и Ликовна култура. У знаку предстојећих празника, преко 160 присутних ученика одиграло је „Пролећно коло“ уз музичку пратњу студената.Више од 30 декоративних васкршњих јаја, која су настала тога дана, биће понуђено на празничним аукцијама.

Час су организовали вероучитељи и наставници Факултета, а атмосфера је била обележена креативношћу, дружењем и радошћу.