Универзитет у Крагујевцу, уз подршку Иновационог инкубатора Универзитета у Крагујевцу, и ове године студентима пружа прилику за организован, бесплатан одлазак на SPLET TECH конференцију о иновацијама и иновативном предузетништву

Позивамо све заинтересоване студенте Универзитета у Крагујевцу да се пријаве за бесплатан одлазак на SPLET TECH конференцију о иновацијама и иновативном предузетништву, која ће се одржати 8. октобра 2024. у МТС Дворани, у организацији Иницијативе Дигитална Србија и Центра за технолошко предузетништво и иновације ICT Hub.

На девет локација у МТС Дворани, заинтересовани ће имати прилику да се кроз различита предавања, радионице, едукативне презентације, панел дискусије, студије случаја и инспиративне приче великих иноватора упознају са најновијим трендовима у свету иновација, са фокусом на скалирању и изласку на нова тржишта. Овогодишња конференција омогућиће присутнима и да разумеју правну регулативу у контексту нових технологија и приближиће им међународно тржиште. У оквиру конференције млади ће имати прилику да упознају предаваче из земље и иностранства и повежу се са лидерима ИТ индустрије и стручњацима  из региона.

Агенду конференције можете погледати овде.

Сви заинтересовани за бесплатан одлазак на SPLET TECH конференцију могу се регистровати путем овог формулара до петка, 4. октобра до 23:59 h.

Полазак за Београд планиран је из Крагујевца у јутарњим часовима, а о тачном времену и месту поласка бићете накнадно обавештени.

За сва додатна питања стојимо вас на располагању путем е-поште: razvojkarijere@kg.ac.rs

Више информација о програму доступно је на сајту Универзитета.