У СУСРЕТ КАМПУ „СОМБОР 2019“

На Математичком институту САНУ у Београду, НУМ тим Факултета педагошких наука у Јагодини, учествовао је крајем априла у припреми образовних радионица које ће бити реализоване за децу из дијаспоре у оквиру програма Камп „Сомбор 2019“.

Стеван Ковачевић, оснивач Кроса РТС-а, том приликом угостио је представнике Министарства просвете, Математичке гимназије, Математичког института, Друштава математичара Србије, Спортске гимназије из Београда, Школске управе Сомбор и Факултета педагошких наука у Јагодини.

Доц. др Оливера Цекић-Јовановић представила је организаторима Кампа план и структуру образовних радионица које припремају наставници и студенти Факултета педагошких наука, чланови новооснованог Центра за промоцију науке ФПН.

Детаљније: http://krosrts.rs/u-susret-kampu-sombor-2019/