СУПЕРХЕРОЈИ И МОЋНА НАУКА У ШКОЛИ ЗА МУЗИЧКЕ ТАЛЕНТЕ У ЋУПРИЈИ

Студенти Факултета педагошких наука, у оквиру Центра за промоцију науке, 28. фебруара, реализовали су радионицу Суперхероји и моћна наука у Школи за музичке таленте у Ћуприји. Ученици су, кроз игру и смех, учествовали у различитим СТЕМ активностима и истраживали законитости природних наука на којима се заснивају моћи суперхероја. На обострано задовољство, радујемо се поновном сусрету, учењу кроз игру, дружењу и истраживању моћи суперхероја проучавањем научних садржаја. Радионице су припремили и реализовали студенти основних академских студија: Милица Стриковић, Уна Михајловић, Соња Цвијовић, Нина Дамјановић, Марија Симић, Кристина Фуштић, Емилија Ђорђевић и асс. МА Андријана Милетић и асс. МА Недељко Милановић.