СТУДЕНТСКЕ И НАСТАВНИЧКЕ МОБИЛНОСТИ У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА ЕРАСМУС ПЛУС

Студенткиње Факултета педагошких наука у Јагодини, Николина Маринковић и Нина Петровић, ове године су оствариле мобилност у оквиру међународног програма размене Ерасмус Плус и тренутно похађају предавања на енглеском језику на Високој школи Етвеш Јожеф у Баји у Мађарској.

Упркос кризној ситуацији изазваној пандемијом корона вируса, активности у оквиру програма размене студената и наставника Ерасмус Плус су бројне, а на ФПНЈ у овом семестру, поред одлазних, очекујемо и реализацију долазних студентских мобилности са Универзитета у Алмерији у Шпанији и три наставничке мобилности са Универзитета у Бугарској и Универзитета Западна Македонија у Грчкој.

ФПНЈ#Складан спој традиције и модерности са јасном визијом будућности!