СТУДЕНТИ И НАСТАВНИЦИ ФПНЈ-А ПОСЕТИЛИ ЗАВИЧАЈНИ МУЗЕЈ У ЈАГОДИНИ ПОВОДОМ НАЦИОНАЛНЕ НЕДЕЉЕ МУЗЕЈА

Протекле седмице, од понедељка до петка (13 -17. маја), наши студенти и професори посетили су Завичајни музеј у Јагодини поводом Националне недеље музеја. Они су посетили изложбу ,,Дарови прошлости“ која обухвата различите предмете настале у широком временском распону, од периода праисторије до данашњих дана. Присуствовали су и интересантном предавању о важности културног наслеђа, били на креативним дечјим радионицима и уживали у дружењу са најмлађима, али и нешто старијим учесницима радионица.

Захваљујемо се свим запосленима у Завичајном музеју на дивном пријему и корисној посети, из које смо изашли богатији за бројна теоријска, али и практична сазнања.