СТУДЕНТИ ФПНЈ ПОНОВО У ПРЕДШКОЛСКИМ УСТАНОВАМА ЈАГОДИНЕ

Након две и по године студирања „на даљинуˮ, насталог услед пандемије, претходне недеље студенти четврте године студијског програма Васпитач у предшколским установама имали су прилику да се упознају са васпитачима и децом предшколског узраста са којима ће сарађивати наредна два семестра.
Сусрет, који је протекао на обострано задовољство, започео је примопредајом поклона које су спремили студенти и предметни наставник Ирена Голубовић, а наставио се дружењем и игром са децом која је трајала неколико сати. У знак захвалности васпитачи су студентима, будућим колегиницама и колегама, објаснили шта их очекује на пракси и на који начин ће реализовати активности и радионице у предшколским установама.
Колико је сам одлазак у вртић и целокупно дружење утицало на мотивацију студената остаје да видимо у наредном периоду, а да су импресије биле више него позитивне говоре фотографије и коментари студената како им је неколико радних сати у вртићу „пролетелоˮ.