„Рефлексије 4“ – Уметничка изложба наставника и сарадника Факултета педагошких наука Универзитета у Крагујевцу у Универзитетској галерији у Крагујевцу.

По први пут на овој нашој, сада већ традиционалној изложби имали смо госте и то наставнике и сараднике Педагошког факултета у Ужицу.

Уметници:
Миа Арсенијевић, Милош Ђорђевић, Јована Ђорђевић, Богдан Штетић, Слободан Штетић, Александар Митровић и Кристинка Селаковић.

На отварању су се публици обратиле проректор Универзитета у Крагујевцу за научно-истразивачки рад проф. др Биљана Петровић и историчар уметности доц. др Кристинка Селаковић која је отворила изложбу, а која потписује текст у каталогу. У име уметника публици се обратила проф. др Миа Арсенијевић. У музичком делу програма наступио је оркестар Факултета педагошких наука под вођством диригента наше проф. др Милице Станковић, а наступили су и ђак Музичке школе Вук Станојевић на виолончелу, као и студенткиња Филума у класи проф. др Сање Луковац, Нађа Станишић на клавиру.