ПРОФЕСИОНАЛНА СПОРТСКА КАРИЈЕРА И УСПЕШНО СТУДИРАЊЕ

Марија Јовановић, професионална рукометашица и студенткиња мастер студија на Факултету педагошких наука у Јагодини, својим примером показује да је могуће успешно развијати спортску и академску каријеру.

Она од ове сезоне игра за рукометни клуб ÍBV (Íþróttabandalag Vestmannaeyja) који је четвороструки шампион Исланда, а чланица је и српске рукометашке репрезентације.

Поносни смо на студенте попут Марије, који показују да је могуће радити и студирати и бити подједнако успешан на свим животним пољима.

Марија нам се ових дана јавила из Београда где се налази на припремама репрезентације Србије за предстојеће мечеве, а њену видео поруку преносимо у целости.