Позив запослених за стипендирану мобилност на Високој школи Етваш Јожеф у Баји (Мађарска)

На конкурс се могу пријавити наставни кадар Факултета педагошких наука у Јагодини Универзитета у Крагујевцу.  Према одредбама уговора који Универзитет у Крагујевцу има са  Високом школом Етваш Јожеф у Баји, 7 стипендија биће додељене кандидатима са Факултета педагошких наука у Јагодини.

Потребна документа за пријаву:

1. Потврда о запослењу на енглеском језику
  2. Предлог Уговора о мобилности (молимо преузмите форму, Teaching)
  3. Потврда/сертификат о познавању енглеског или немачког језика (мин. Б2 ниво) *
  4. Биографија на енглеском језику
  5. Копија пасоша

Напомене:

1. Реализација мобилности је предвиђена за академску 2018/19.годину.
  2. Комисија за селекцију кандидата врши академску процену свих пријава у складу са Правилима и условима за селекцију студената, наставног и ненаставног особља Универзитета у Крагујевцу и доставља листу  номинованих кандидата Високој школи Етваш Јожеш у Баји, Мађарска.  Сви номиновани кандидати ће путем е-поште добити смернице и информације о даљем поступку пријаве од стране контакт особе са Високе школе Етваш Јожеф у Баји..
  3. Висока школа Етваш Јожеф у Баји одлучује о финалној селекцији кандидата сходно броју стипендија намењених Универзитету у Крагујевцу.

РОК ЗА ПРИЈАВУ: 28. септембар 2018. године

Сва документа можете послати електронским путем на majastanojevic2@gmail.com, или их донети лично у кабинет за филолошке науке(1. спрат) радним данима од 08:00 до 16:00 часова.