Хуманитарна акција са студентима друге и треће године Факултета педагошких наука у Јагодини

На иницијативу проф. др Емине Копас-Вукашиновић, уз подршку асистенткиње Ане Миљковић, организована је хуманитарна акција са студентима друге и треће године Факултета педагошких наука у Јагодини, будућих васпитача у предшколским установама. Према исказаним потребама особља запосленог на Дечијем одељењу у Општој болници Јагодина, делегација у саставу поменутих наставника и студенткиње Јане Јовић је 21. 4. 2023. године Дечијем одељењу уручила санитарна колица за чишћење са пратећом санитарном и материјално-техничком опремом. Ово препознајемо као почетак конструктивне сарадње ових двеју институција, са циљем унапређивања квалитета живота деце на болничком лечењу у Јагодини.