НА ФПНЈ ОТВОРЕНА ИЗЛОЖБА ДЕЧИЈИХ РАДОВА СА ДРУГЕ ЛИКОВНЕ КОЛОНИЈЕ ЗА ДАРОВИТУ ДЕЦУ ПРЕДШКОЛСКОГ УЗРАСТА

У галерији Гинко на Факултету педагошких наука у Јагодини, 29. јуна 2023. званично је отворена Изложба дечијих радова насталих на Другој ликовној колонији за даровиту децу предшколског узраста.

Том приликом учесницима Колоније уручене су дипломе, а васпитачима предшколских група вртића ПУ „Пионир“ из Јагодине уручене су захвалнице за учешће у активностима пројекта Ликовна колонија као подршка неговању и развоју даровитости за ликовни израз деце предшколског узраста, развијеног у оквиру Центра за подршку наставницима у раду са даровитим ученицима.

На изложби су приказани радови десеторо деце насталих у различитим сликарским техникама током тродневних радионица Ликовне колоније, а изложба ће трајати током лета.