КРИСТОФЕР СКОТ ПРОФЕСОР ПО ПОЗИВУ НА ФПНЈ

Угледни еквадорски графички дизајнер, универзитетски професор и председник престижног Бијенала постера у Еквадору, Кристофер Скот (Christopher Scott), прихватио је позив професора Слободана Штетића и руководства Факултета да постане професор по позиву на Факултету педагошких наука Универзитета у Крагујевцу.

Он је вечерас на свом Facebook профилу написао:

THE BIG NEWS…

So proud to finally announce that I have accepted the position as an invited professor at the Fakultet Pedagoških Nauka Jagodina, Univerzitet u Kragujevcu, University of Kragujevac in Serbia.

A huge thanks to Slobodan Štetić for the extremely kind invitation.

Драгом колеги желимо добродошлицу на ФПНЈ!
Dear Professor Scott, welcome to the Faculty of Education University of Kragujevac!