ФПНЈ ДОМАЋИН КООРДИНАТОРКИ „LIMAˮ ПРОЈЕКТА СА УНИВЕРЗИТЕТА У МАРБУРГУ

Факултет педагошких наука у Јагодини од 2021. године активно учествује у пројекту „LiMaˮ („Lehramt international in Marburgˮ) чији је циљ интернационално образовање учитеља, као и наставника биологије. Координаторке пројекта, Викторија Шмит и Зина Марија Морбах посетиле су Факултет 27. октобра у циљу утврђивања будућих активности у склопу пројекта.
До сада је Факултет учествовао у припремању и реализовању радионица, као и квиза знања у којем су учествовали и наши студенти. Планирана је и летња школа, која ће бити организована у Марбургу у Немачко   ј 2023. године, у којој ће и наши професори моћи да учествују.