Еразмус+ KA131: конкурси за студентске мобилности

Обавештавамо Вас да су расписана три Еразмус+ конкурса за мобилност студената и то за:
  1. Дугорочна мобилност у сврху учења на партнерским установама у ЕУ земљама и трећим земљама придруженим програму– Еразмус+ КА131 СМС (ЛИНК)
  2. Дугорочна мобилност у сврху праксе у компанијама/институцијама у  ЕУ земљама и трећим земљама придруженим програму – Еразмус+ КА131СМП  (ЛИНК)
  3. Краткорочна мобилност студената докторксих студија на партнерским установама у ЕУ земљама и трећим земљама придруженим програму – Еразмус+ КА131 СМС докторанди (ЛИНК)

Сва три конкурса су објављена на сајту Универзитета у Крагујевцу, у секцији Међународна сарадња – Конкурси за Еразмус+ мобилност – Конкурси за студенте, као и у секцији Вести.

Рок за подношење пријава за мобилност, за сва три конкурса, је 12. април 2024. до 12 сати.

За сва додатна питања можете се обратити факултетском Еразмус+ координатору путем мејла majastanojevic2@gmail.com