СТУДЕНТИ ФАКУЛТЕТА ПЕДАГОШКИХ НАУКА У НАЦИОНАЛНОЈ И КУЛТУРНОЈ МИСИЈИ – НАСТУП У БУДИМПЕШТАНСКОМ ТЕКЕЛИЈАНУМУ

На позив културно-образовних установа Срба у Будимпешти, студенти Факултета педагошких наука одржали су целовечерњи концерт у Будимпешти. Фолклорни ансамбл, оркестар, солисти и беседници поклонили су 26. маја богат уметнички програм својим домаћинима.

Концерт који су у Текелијануму, у центру мађарске престонице, приредили студенти Факултета педагошких наука у Јагодини, један је у низу представљања богатог културноуметничког, наставног и ванаставног рада студената и професора нашег Факултета.

Уживајте у фото галерији!