Активности за студенте Центра за развој каријере

Oбавештавамо Вас да Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и ове године организује велики број активности за студенте, у циљу интернационализације Универзитета, унапређивања услова студирања, развоја знања, стицања додатних вештина и предности које су значајне приликом запошљавања, пријављивања на конкурсе за мобилност, академског усавршавања. То су:

1. Презентација Chevening (Чивнинг) стипендијa за мастер студије у Великој Британији, која ће бити одржана у среду, 17. октобра 2018. године у 12:00 сати, у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу. Програм ће представити Британска амбасада у Београду. Више информација ОВДЕ.

2. Пракса за младе филологе: Конкурс за предавача на курсу енглеског језика – Б1 ниво

У оквиру програма Праксе за младе филологе, Универзитет у Крагујевцу позива кандидате са Катедре за англистику Филолошко-уметничког факултета да се пријаве на Конкурс за предавача на курсу енглеског језика на нивоу Б1. Рок за пријаву: 26. октобар 2018. године, до 12:00 сати. Више информација ОВДЕ.

Овом приликом Вам најављујемо да ће ускоро бити објављен и Конкурс за пријаву полазника на наведеном курсу језика.

3. X Сајам стипендија- „Изабери стипендију по својој мери“, који ће се одржати у понедељак, 29. октобра 2018. године, у периоду од 11:00 до 15:00 сати, у холу Правног факултета Универзитета у Крагујевцу. Више информација ОВДЕ.